شنوایی سنجی و خرید سمعک

مرکز شنوایی سنجی و خرید سمعک

کلینیک شنوایی سنجی و خرید سمعک مهرا افتخار دارد با در اختیار داشتن متخصصان کارآزموده ادیولوژی (شنوایی سنجی) و همچنین قرارداد با بهترین و شناخته شده ترین برندهای سمعک در خدمت شما عزیزان باشد.

ما در مهرا کلینیک، مرکز شنوایی سنجی و سمعک چه کمکی به شما میکنیم؟

کلینیک شنوایی سنجی و سمعک مهرا دارای متخصصان شنوایی سنجی بسیار حرفه ای در تهران است که می توانند شنوایی شما را بررسی کرده و بهترین سمعک از برترین برندهای سمعک را در اختیار شما قرار دهد.
ما به رضایت شما از خدمات تخصصی با کیفیت خود افتخار می کنیم و همواره می خواهیم مطمئن شویم که شما بهترین خدمات را دریافت کنید. متخصصان شنوایی و سمعک ما دارای تجربه بسیار بالا در تجویز انواع سمعک، درمان وزوز گوش و ارائه بهترین سمعک در زمینه خرید سمعک مناسب در خدمات شما هستند. امکانات و تجهیزات مدرن ما باعث راحتی و آسایش شما در کلینیک سمعک مهرا خواهد شد.
هدف ما این است که شما از خدمات ما راضی و خوشحال باشید، بنابراین بهترین تلاش خود را می کنیم. برای بهترین خدمات شنوایی و خرید سمعک مناسب می توانید همین امروز به کلینیک تخصصی مهرا مراجعه کنید و یا برای مشاوره با شماره های ما تماس بگیرید.

کلینیک شنوایی سنجی و سمعک مهرا

سمعک زیمنس

شنوایی سنجی و سمعک مهرا:: سمعک زیمنس یک برند آلمانی است که از به روزترین تکنولوژی ها برای تولید انواع سمعک های پشت گوشی، پشت گوشی مخفی، داخل گوشی و نامرئی استفاده میکند و دارای ویژگی هایی از جمله استفاده از جدید ترین تکنولوژی های صوتی، استفاده آسان، اتصال به دستگاه‌های دیگر و طراحی شیک میباشد. بسیاری از افراد کم شنوا این برند را جزو بهترین برند سمعک گزارش کرده اند.

کلینیک شنوایی سنجی و سمعک

سمعک ویدکس

شنوایی سنجی و سمعک مهرا:: سمعک ویدکس برندی دانمارکی و جزو قدیمی ترین تولیدکننده های سمعک میباشد. از ویژگی های این برند صدای بسیار شفاف، ظاهری شیک و جذاب، تکنولوژی حذف نویز های محیطی، راحتی شنیدن صداهای گفتاری که در مدل های پشت گوشی، پشت گوشی مخفی، داخل گوشی و نامرئی تولید میگردد. این سمعک به دلیل طبیعی تر بودن صدا، مناسبترین سمعک برای کم شنوایی های متوسط میباشد.

علل کم شنوایی، چه عواملی باعث کم شنوایی میشوند.

سمعک اتیکن

شنوایی سنجی و سمعک مهرا:: یکی از بزرگترین تولید کنندگان سمعک در دنیا شرکت دانمارکی اتیکن میباشد. از جمله ویژگی های برتر این برند پردازشگرهای قوی، ظاهری شیک، تکنولوژی بی‌سیم، پیکربندی شخصی و کاهش نویز میباشد که با به روزترین تکنولوژی ها انواع مدل ها و استایل های سمعک را تولید میکنند که میتواند یکی از انتخاب های مناسب برای همه انواع کم شنوایی در همه رده های سنی باشد.

قیمت سمعک پشت گوشی کلینیک شنوایی سنجی و سمعک

سمعک برنافون

شنوایی سنجی و سمعک مهرا:: سمعک برنافون یکی از برندهای سوئیسی و از پیشروان تولید سمعک در دنیا میباشد. که هر ساله با توجه به دانش و تکنولوژی روز دنیا انواع مدل های سمعک را تولید میکند. ویژگی های قابل توجه این برند شامل پردازشگرهای قوی، لرزشگرهای استخوان، پیکربندی شخصی، اتصال بی‌سیم، تکنولوژی کاهش نویز و جهت یابی صدا، استفاده آسان و کنترل‌پذیری است.

کلینیک شنوایی سنجی و سمعک

سمعک فوناک

شنوایی سنجی و سمعک مهرا:: این برند سوئیسی یکی از غول های صنعت شنوایی و تولید سمعک در دنیا میباشد.از جمله ویژگی های سمعک فوناک میتوان به تکنولوژی اتصال بی‌سیم،تکنولوژی کاهش نویز و فیلترینگ صوت،تشخیص و تنظیم خودکار،استفاده آسان ،لرزشگرهای استخوان،پیکربندی شخصی،استفاده در محیط‌های خاص اشاره کرد که در انواع مدل های پشت گوشی و داخل گوشی تولید میشود.

کلینیک شنوایی سنجی و سمعک

انواع مدل های سمعک

شنوایی سنجی و سمعک مهرا:: سمعک شامل مدل های پشت گوشی، پشت گوشی مخفی، سمعک داخل گوشی و نامرئی میباشد که متناسب با میزان کم شنوایی، نوع کم شنوایی فرد مانند کم شنوایی حسی-عصبی، انتقالی و .. شرایط پزشکی و اختصاصی فرد، سن و توان مالی توسط متخصص شنوایی پیشنهاد و تجویز میگردد و در طی چند جلسه تنظیم و متناسب سازی با شرایط و کم شنوایی فرد توسط متخصص انجام میگیرد.

هم اکنون به صورت رایگان از خدمات مشاوره شنوایی سنجی و سمعک مهرا بهره مند شوید!

با کلینیک تخصصی مهرا :
کودکان دلبندتان را تحت مراقبت های ویژه قرار دهید
در صورت مشکل در شنوایی یا احساس وزوز در گوش در هر سنی آن را جدی بگیرید
با تماس با شماره زیر با متخصصان ما در ارتباط باشید.
نوبت ویزیت ، مشاوره پزشکی و خرید سمعک

سوالات متداول

زمانیکه احساس کردین که در حس شنوایی شما یا اطرافیانتان تغییری از جمله کم شنوایی،وزوز گوش و یا سرگیجه و ... ایجاد شده باید به یک متخصص مراجعه کنید.

مهمترین علت وزوز گوش کم شنوایی، ضربه صوتی شدید، ضربه روحی، داروها، استرس شدید و… می باشد.

بله. با روش ها و دستگاه های جدید نظیر صدادرمانی، ماسکر، لیزر، تحریک الکتریکی، مغناطیسی، نوروفیدبک و… امکان درمان وزوز وجود دارد.

در طول روز به علت وجود صداهای محیط صدای وزوز پوشش داده می شود اما به علت کاهش و نبود صدای محیط در شب صدای وزوز بیشتر قابل توجه و آزاردهنده می باشد.

در صورت وجود کم شنوایی استفاده از سمعک بهترین گزینه می باشد. بنابراین تجویز سمعک باید براساس شرایط بیمار و نوع وزوز انجام شود.

از جمله عوارض عدم استفاده از سمعک مشکل در درک گفتار و محدود شدن روابط اجتماعی،آلزایمر و مشکلات شناختی،افسردگی،مشکل در جهت یابی صداها و مشکلات تعادلی و... میباشد.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی سمعک ها در حال حاضر تمامی برندهای سمعک دارای کیفیت بالا و تقریبا یکسانی می باشند که متناسب با توان مالی فرد انتخاب میشوند.

‫4.8/5 ‏‫(12 نظر)‬