قیمت سمعک انواع مدل و برندها

کلینیک مهرا :: قیمت سمعک انواع مدل و برند ها مسئله مهم برای افراد کم شنوا است. شنوایی، یکی از دارایی‌های ارزشمند زندگی است که باید به آن اهمیت دهیم. اما برای کسانی که با کم‌شنوایی روبرو هستند، این به یک چالش می‌پیوندد. از جمله نگرانی‌هایی که در این مسیر وجود دارد، قیمت سمعک‌ است. ما با شما به عواملی که بر قیمت سمعک و کیفیت سمعک‌ها تأثیر می‌گذارند، نگاهی می‌اندازیم.

ویژگی های انواع سمعک

تکنولوژی، مفتاحی به دنیای بهتر شنوایی است. سمعک‌ها از تکنولوژی‌های متفاوتی مانند آنالوگ، دیجیتال، هوشمند و فراهوشمند بهره می‌برند. هرچه تکنولوژی پیشرفته‌تر باشد، شنوایی بهتر ولذت بیشتری را به شما هدیه می‌دهد.

تعداد کانال، سمعک‌هایی با تعداد کانال و باند بیشتر، تجربه شنوایی بهتری ارائه می‌دهند. این افزایش تعداد کانال‌ها منجر به حذف نویز و بهبود شفافیت صدا می‌شود. این به معنای راحتی بیشتر شما در تعاملات صوتی است.

برندهای سمعک، نماینده کیفیت است. نام‌هایی مانند اتیکن، ریساند، فوناک و… به برترین تجربه راه می‌دهند. از جمله انتخاب‌های شماست که می‌تواند تجربه شنوایی شما را به یک سطح جدید ارتقا دهد.

اگر به بهترین تجربه نیاز دارید، نیاز به هزینه و  خرید سمعک با قیمت بالاتر دارید. سمعک‌های قدرتمند و پیشرفته، سرآغاز ارتقاء شنوایی شما هستند. اگرچه همیشه گرانترین گزینه بهترین انتخاب نیست، اما برخورداری از تکنولوژی‌های پیشرفته ارزش هر پنی را دارد.

در مرکز شنوایی سنجی و سمعک مهرا، ما با تخصص و تجربه، بهترین توصیه را برای شما داریم. ما در اینجا هستیم تا شما را در انتخابی که به شنوایی بهتر می‌انجامد، همراهی کنیم.

پس اگر می‌خواهید به شنوایی بهتری دست یابید، اولین قدمتان مراجعه به ماست. با ما تماس بگیرید تا بهترین تجربه شنوایی را برای شما فراهم کنیم. بهترین سمعک، سمعکی است که با نیازها و توقعات شما هماهنگ است.

قیمت سمعک انواع مدل و برندها

یکی از نگرانی های اصلی افراد کم شنوا و خانواده هایشان قیمت سمعک گوش وکیفیت سمعک میباشد.در این مطلب قصد داریم به بیان عوامل تاثیرگذار در قیمت سمعک و حدود قیمت سمعک گوش میپردازیم..

از مهم ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سمعک 

تکنولوژی ساخت سمعک

تکنولوژی سمعک ممکن است آنالوگ، قابل برنامه‌ریزی، نیمه دیجیتال (دیجیتال تریمری)، 100% دیجیتال، هوشمند و هوشمند وایرلس باشد. با بالا رفتن تکنولوژی سمعک مسلما بر قیمت آنها نیز افزوده می شود.

تعداد کانال و باند سمعک

تعداد کانال و باند سمعک هرچه افزایش یابد قیمت سمعک هم بیشتر می شود. هرچه تعداد کانال سمعک افزایش یابد میزان پردازش صدا توسط سمعک افزایش می یابد که این افزایش پردازش منجر به افزایش شفافیت صدا و کمتر شدن میزان نویز ها و صداهای اضافی می شود از این رو فرد بیشتر احساس راحتی می کند.

رده سمعک

سمعک های رده بالاتر چون مدارات کاهش نویز و کاهش سوت سمعک قوی تری دارند از این رو از قیمت بالاتری برخوردارند.

سایز سمعک

هرچه سایز سمعک کوچکتر باشد قیمت سمعک بیشتر می شود. این قیمت با بالا رفتن قدرت سمعک افزایش می یابد. به طور کلی قیمت سمعک های داخل گوشی نسبت به سمعک های پشت گوشی بیشتر است.

قدرت سمعک

مسلما هرچقدر قدرت سمعک بیشتر شود قیمت سمعک بیشتر می شود. سمعک های پشت گوشی یکی از قوی ترین و بهترین سمعک هستند که از قدرت بالایی برخوردارند.

برند سمعک

امروزه تولیدکنندگان و برندهای متنوعی در زمینه طراحی و ساخت سمعک، تجهیزات و لوازم کمک شنوایی فعالیت می کنند که هر کدام از این برندها حائز نقاط قوت و مزیتهای مختلفی نسبت به یکدیگر هستند.

سمعک اتیکن و یونیترون (Oticon)، ریساند (Resound)، فوناک (Phonak)، ویدکس (Widex)، سیگنیا (Signia)
از بهترین برندهای سمعک هستند.

قابلیت سیستم وایرلس

سمعک های وایرلس سمعک های هستند که از طریق بلوتوث با دیگر وسایل بلوتوث دار مانند موبایل، تبلت، تلویزیون و… متصل شوند که از این طریق میتوان صدای آنها را به صورت مستقیم از سمعک شنید. به همین جهت چنین سمعک هایی از قیمت های بیشتری برخوردارند.

حدود قیمت گرانترین سمعک چقدر است؟

هر چقدر قیمت سمعک بالاتر می رود؛ امکانات و تکنولوژی بکاررفته در آن نیز افزایش می یابد؛ اما از آنجایی که شما به همه تکنولوژی های سمعک احتیاج نخواهید داشت از این رو انتخاب گران ترین سمعک به منزله انتخاب بهترین سمعک برای شما نمی‌باشد.

در تمام کمپانی‌ها و برندهای سمعک در هر سه رده پایه ، متوسط و پیشرفته سمعک‌هایی با قابلیت‌ها و قیمت‌های متنوعی تولید شده است.

بهترین سمعک برای شما، سمعکی است که متناسب با نیاز شما انتخاب شود و همواره گران‌ترین سمعک الزاما برای شما بهترین انتخاب نخواهد بود.

اما اگر به هر دلیلی، به بالاترین تکنولوژی سمعک احتیاج دارید؛ باید برای خرید سمعک هزینه بیشتری را تقبل کنید و در چنین شرایطی پیشنهاد ما به شما، خرید گرانترین سمعک با آخرین تکنولوژی است که قیمت آن حدود بین 15 الی 100 میلیون برآورد می شود.
مهمترین و اولین قدم برای خرید سمعک مراجعه به بهترین کلینیک سمعک و شنوایی سنجی میباشد.در کلینیک شنوایی سنجی و سمعک مهرا متخصصان شنوایی مجرب با توجه به نیاز،نوع کم شنوایی ،بودجه و انتظارات شما مراجعین عزیز بهترین سمعک را به شما پیشنهاد میدهد.

قیمت سمعک دولتی

امروزه بحث سمعک دولتی در میان مردم بسیار داغ شده است و خیلی از مراجعین به دنبال سمعک دولتی و یا اطلاع از قیمت سمعک دولتی میباشند در این خصوص باید گوشزد کنیم که با توجه به میزان اندک واردات دولت در زمینه سمعک موضوع سمعک دولتی تقریبا پایه و اساس درستی در بازار ندارد و ممکن است مراجع چندین ماه در انتظار سمعک دولتی مانده و در نهایت سمعک نامناسب ارائه شده و همچنین میزان شنوایی شخص در این مدت زمان تحت تاثیر قرار گرفته و روند نزولی پیدا کند.

متاسفانه به دلیل تحریم و نبود ارز حمایتی دولت، از اواسط سال2020 هیچ سمعکی به کشور وارد نشده است. از این رو قیمت مشخصی برای این نوع سمعک وجود ندارد.

شما می توانید جهت اطلاع دقیق از قیمت و خرید انواع سمعک با مرکز شنوایی سنجی و سمعک مهرا تماس بگیرد.

02188740248

02188733901

ارزان ترین سمعک

قیمت ارزان ترین سمعک در سال 1402 از حدود3 میلیون تومان آغاز می شود. این محصولات از ابتدایی ترین سطح فناوری پردازشی و کیفیت برخوردارند.

البته شما می توانید با خرید سمعک آنالوگ ، این هزینه را به نصف برسانید؛ اما بهتر است بدانید این مدل سمعک ها از رده خارج شدند و جای خود را به سمعک های دیجیتال داده اند.

قیمت سمعک ضد آب چقدر است؟

قیمت سمعک های ضدآب به دلیل قابلیت بکاررفته در مقایسه با دیگر سمعک ها کمی گرانتر است..

با اینکه در خرید این نوع سمعک ها باید هزینه بیشتری را پرداخت می کنید؛ اما با خیال راحت می توانید به انجام فعالیت هایی که باعث تعرق می شود بپردازید.

انواع سمعک براساس سایز و ظاهر

سمعک ها از نظر محل قرارگیری در گوش و همچنین طراحی بدنه به دو دسته کلی ( پشت گوشی، داخل گوشی ) تقسیم بندی می شوند. ما در این بخش سعی داریم شما را با قیمت انواع سمعک های داخل گوشی، نامرئی و پشت گوشی آشنا کنیم.

قیمت سمعک نامرئی

سمعک های نامرئی IIC یکی از کوچکترین سمعک های موجود در جهان هستند که کاملا در داخل مجرای گوش قرار می گیرند.

به دلیل ساختار و تکنولوژی بکاررفته در سمعک های iic، باید برای خرید سمعک های نامرئی هزینه بیشتری نسبت به سمعک پشت گوشی پرداخت کنید.

قیمت سمعک نامرئی بسته به عوامل مختلفی همچون نوع پردازشگر و سطح تکنولوژی، مبلغی بین 15میلیون تومان الی 40میلیون تومان برآورد می شود. البته در تعیین قیمت این نوع سمعک، میزان سطح شنوایی و ویژگی های گوش بیمار را نیز باید درنظر گرفت.

قیمت سمعک و برندهای سمعک
قیمت انواع مختلف سمعک

نکات مهم در هنگام خرید سمعک نامرئی

برای استفاده از این سمعک ها مجرای گوش شما باید شرایط ویژه ای داشته باشد
افت شنوایی شما باید دارای مقدار مشخصی باشد تا سمعک بتواند آن را پوشش دهد
در هنگام انتخاب سمعک نامرئی حتما از برندهای درجه یک خریداری نمایید
توجه نمایید این نوع سمعک برای سالمندان و کودکان مناسب نمی باشد
سمعک های نامرئی به مراقبت و نظافت بیشتری احتیاج دارند

قیمت سمعک پشت گوشی

سمعک های پشت گوشی یکی از رایج ترین و پرکاربرد ترین سمعک های موجود در بازار هستند که در قسمت بالایی گوش خارجی و درست پشت گوش قرار می گیرد و صدا را از طریق تیوبی به درون گوش منتقل می کند.

به صورت میانگین و بدون در نظرگرفتن عواملی که در قسمت بالا به آن اشاره شد؛ قیمت سمعک های پشت گوشی چیزی بین8الی 25میلیون می باشد.

قیمت سمعک های پشت گوشی بسته به عوامل مختلفی همچون موارد زیر متفاوت است:

کمپانی سازنده
نوع پوسته و قالب سمعک
خدمات پس از فروش و گارانتی قابلیت وایرلس و تکنولوژی بکاررفته در آن

قیمت سمعک پشت گوشی هوشمند نسبت به مدل های آنالوگ و دیجیتال معمولی بالاتر است. همچنین وجود سیستم وایرلس و وسایل جانبی می تواند در هزینه نهایی سمعک شما اثر گذار باشد. از این رو جهت اطلاع دقیق از قیمت انواع سمعک پشت گوشی با مرکز شنوایی سنجی و سمعک مهرا در ارتباط باشید.

قیمت سمعک داخل گوشی

سمعک های داخل گوشی به گروهی از سمعک ها گفته می شود که تمام قطعات آن در داخل کانال گوش قرار می گیرند. این سمعک ها بر اساس قالب گرفته شده از گوش و بر اساس ویژگی های فیزیکی مجرای گوش ساخته می شود.

جنبه زیبایی و دیده نشدن سمعک، در معرض باد نبودن، کاهش فیدبک و …از مهم ترین مزایای سمعک های داخل گوشی است که باعث شده این سمعک ها به پرطرفدارترین و پرفروش ترین مدل ها در سال 2023 تبدیل شود.

قیمت تقریبی سمعک های داخل گوشی بدون در نظر گرفتن عوامل تاثیرگذار در قیمت آن، چیزی حدود 12 الی 32میلیون تومان برآورد می شود. در ادامه بیشتر در مورد عوامل تاثیرگذار بر قیمت سمعک های داخل گوشی توضیح می دهیم.

یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سمعک های داخل گوشی، تکنولوژی بکاررفته در آنهاست. کاملا روشن است که هر چه سمعک مجهزتر و الگوریتم های پردازشی به روز تری داشته باشد، مسلما از قیمت بالاتری نیز برخوردار خواهد بود.

سمعک داخل گوشی معمولا در سه سطح تکنولوژی به بازار عرضه می شود. جدیدترین و پیشرفته ترین مدل آن یعنی محصولات داخل گوشی premium از بالاترین سطح قیمتی برخوردار هستند.

سمعک جیبی

سمعک جیبی یکی از قدیمی ترین مدل های سمعک می باشند که همچون دیگر سمعک ها از قطعات مختلفی مثل میکروفون و تقویت کننده تشکیل شده اند اما با این تفاوت که تمام این قطعات در داخل جیب و یا متصل به لباس قرار می گیرند.

علت نامگذاری این سمعک ها قرار گرفتن آنها بر روی لباس یا داخل جیب است و مثل دیگر سمعک ها روی گوش قرار نمی گیرند.

سمعک های جیبی صدای تقویت شده را از طریق سیم به گوش منتقل می کنند.

سمعک های جیبی به دلیل کیفیت و تکنولوژی پایین جزو ارزان قیمت ترین سمعک ها هستند؛ با اینکه قیمت این نوع سمعک ها نیز با توجه به عوامل مختلفی متفاوت است اما به طور کلی قیمت سمعک های جیبی بین 1.5 تا 4میلیون تومان برآورد می شود.

چناچه قصد خرید سمعک های جیبی را دارید می توانید با کارشناسان ما در کلینیک شنوایی سنجی و سمعک مهرا تماس گرفته تا متناسب با نوع کم شنوایی اطلاعات لازم در اختیار شما عزیزان قرار بگیرد.

قیمت سمعک در سال 1402

لازم به ذکر است تمامیه قیمت های اعلام شده برای انواع برندهای سمعک، تقریبی بوده و برای اطلاع دقیق در مورد قیمت انواع سمعک، با ما تماس حاصل فرمایید.

سمعک ها براساس تکنولوژی

نوع دیگر تقسیم بندی سمعک براساس تکنولوژی بکاررفته در آنهاست؛ما نیز در این بخش سعی داریم شما را با قیمت انواع سمعک ها براساس تکنولوژی آنها آشنا کنیم.:

سمعک آنالوگ

سمعک های آنالوگ به دلیل سیستم پردازشی پایین، کلیه صداهای رسیده را تقویت کرده و همه اصوات را به یک اندازه تقویت می کند؛ این نوع سمعک ها تفاوتی برای صداهای دریافتی و نویز محیطی قائل نیستند.

محصولات آنالوگ ارزان ترین سمعک های موجود در بازار هستند؛ و قیمت آنها از حدود 3 میلیون تومان آغاز می شود. البته امروزه با توجه به ویژگی های منحصر به فرد سمعک های دیجیتال و راحتی و کیفیت بسیار بالایی که این سمعک ها برای کاربران فراهم میکنند، تقریبا سمعک های آنالوگ به دست فراموشی سپرده شده اند و جای خود را به سمعک های دیجیتال داده اند.

سمعک دیجیتال

سمعک های دیجیتال، با فناوری جدیدتر و قابلیت بیشتر نسبت به سمعک های آنالوگ به بازار عرضه شدند. این سمعک ها دارای پردازشگر DSP می باشند که باعث عملکرد بهتر سمعک می شود.

در سمعک دیجیتال صدا از طریق میکروفن دریافت می شود و توسط پردازنده هایی که در سمعک به کار گرفته شده پردازش می شود و در نهایت توسط سیگنال هایی به مغز می رسد.

در سمعک های دیجیتال برخلاف سمعک های آنالوگ همه ی اصوات به یک اندازه تقویت نمی شوند. میزان تقویت اصوات گفتاری نسبت به نویز محیط بیشتر است و همین موضوع باعث افزایش نسبت سیگنال به نویز و در نتیجه درک گفتار ساده تر می شود.

سمعک های دیجیتال قیمت های متفاوتی دارند و اساس تعیین این قیمت ها بر کارایی نوع تکنولوژی و مدل آن ها می باشد.

قیمت خرید سمعک دیجیتال از حدود5 میلیون تومان شروع می شود. هرچه سطح تکنولوژی و کیفیت ساخت این محصولات بیشتر باشد، هزینه آن هم بیشتر است.

قیمت سمعک هوشمند چقدر است؟

مسلما با چنین امکانات و تکنولوژی، قیمت سمعک های هوشمند بسیار بالاتر از دیگر سمعک ها خواهد بود. بسته به نوع تکنولوژی بکاررفته، برند سازنده و… قیمت سمعک های هوشمند به طور میانگین بین 15الی 40میلیون تومان می باشد.سمعکی که بتواند بر اساس شرایط مختلف فعالیت خود را تغییر بدهد بدون شک دارای تکنولوژی پیشرفته ای است. زیرا این همان کاری است که مغز انسان انجام میدهد، بدون آنکه فرد متوجه شود. سمعک هوشمند با الگوبرداری از مغز انسان، عملکرد مدارات مختلف خود را بر اساس شرایط محیط تغییر داده و در هر محیط بر اساس نیاز کاربر آنها را به کار می گیرد.این تکنولوژی بقدری کارآمد است که اگر فردی داراي سمعک هوشمند وارد محيط جديدي شود سمعک بصورت اتوماتيک آن را تشخيص ميدهد و به آرامي خصوصيات خود را با آن وفق ميدهد.

حالا که از قیمت سمعک هوشمند اطلاع پیدا کردید؛ کمی هم با تکنولوژی بکاررفته در این نوع سمعک ها نیز آشنا شوید تا بدانید نسبت به هزینه ای که برای خرید این نوع سمعک پرداخت می کنید چه امکاناتی را دریافت خواهید کرد.

تکنولوژی سمعک هوشمند

سمعک هوشمند نسبت به سایر انواع سمعک دارای سطح وسیع تر و پیشرفته تری از تکنولوژی هاست که از مهم ترین آنها می توان به:

قابلیت شنوایی دو گوشی
تقویت اختصاصی صدا در محیط های مختلف
تغییر برنامه به صورت خودکار
برخورداری از سیستم وایرلس ( به کمک این سیستم می توان به منایع صوتی از جمله تلویزیون، موبایل و آیپد متصل شد)
برخورداری از ریموت کنترل
دارای دستگاه رابط موبایل
کنترل و تنظیم سمعک به کمک اپلیکیشن موبایل

قیمت سمعک وایرلس

سمعک های وایرلس از نسل سمعک های هوشمند هستند که در محصولات خود از قابلیت بی سیم و بلوتوث استفاده می کنند.

از طریق پلتفرم بلوتوث و بدون سیم، هر دو سمعک موجود روی گوش با هم ارتباط برقرار می‌کنند. بهره‌مندی از شنیداری دو گوش، باعث شنیدن صدا به طور طبیعی می‌شود؛ بنابراین این سمعک‌ها با قابلیت شگفت‌انگیز خود باعث بهبود عملکرد سمعک و بالابردن سطح زندگی فرد کم‌شنوا می‌شوند.

سمعک‌های بلوتوث دار که به آنها سمعک وایرلس دار نیز می‌گویند، علاوه بر ارتباط دوگوشی، امکان اتصال به هر نوع وسیله بلوتوثی مانند موبایل، تلویزیون و لپ‌تاپ و غیره را دارند.

سمعک های وایرلس یا بلوتوثی در سال 1402 بسته به سطح تکنولوژی آن متغییر است اما به طور میانگین عددی بین 15 تا 40 میلیون تومان است. لازم به ذکر است این قیمت گفته شده تقریبی بوده و عوامل زیادی بر هزینه سمعک وایرلس تاثیر دارند.

برندهای سمعک

سمعک ها دارای برندهای مختلفی هستند. کشورهای مختلف از جمله دانمارک، آلمان، آمریکا، سوئیس و … دارای برندهای سمعک معتبر و مشهور در جهان هستند. در ادامه به معرفی اجمالی هر یک از برندهای سمعک و قیمت حدودی آنها میپردازیم.

قیمت سمعک انواع مدل و برندها

سمعک زیمنس از برندهای سمعک کشور آلمان

شرکت زیمنس یکی از قدیمی ترین و معتبرترین تولیدکنندگان وسایل کمک شنیداری اعم از سمعک میباشد. این برند سمعک انواع مختلف سمعک پشت گوشی، داخل گوشی، RIC، سمعک نامرئی یا مخفی را در سری های مختلف با ویژگی های متفاوت تولید میکند.

هر کدام از این سمعک ها با توجه به مدل و ویژگی ها برای انواعی از کم شنوایی ها مناسب هستتند. اما هر سمعکی مناسب هر فرد نیست، و این موضوع حتما باید توسط متخصص شنوایی و با ارزیابی های دقیق تجویز گردد.

از جمله تکنولوزی های بکار رفته در سمعک زیمنس حذف نویزهای محیطی، تمرکز بر گفتار، قابلیت اتصال به وسایل الکترونیکی مانند تلفن همراه و تلوزیون، قابلیت خود تنظیمی و … میباشد.

قیمت سمعک زیمنس آلمان

باید بدانید که قیمت سمعک زیمنس بسته به نوع، مدل، سری، امکانات و سطح تکنولوژی متفاوت است. قیمت این برند سمعک از حدود 7 میلیون تومان تا 45 میلیون تومان میباشد.

سمعک برنافون از برندهای سمعک کشور سوئیس

یکی از برترین سمعک های جهان، سمعک سوئیسی برنافون میباشد. از جمله ویزگی های بارز این سمعک ها داشتن ظاهری زیبا و منحصر به فرد و تکنولوژی شفافیت صداهای گفتاری است. سمعک برنافون هم دارای انواع مختلف سمعک داخل گوشی، پشت گوشی، سمعک نامرئی و… میباشد.

برخی از مدل‌های سمعک‌های برنافون از قابلیت اتصال به دستگاه‌های هوشمند مختلف بهره می‌برند. این امکان به کاربران اجازه می‌دهد تا به صورت بی‌سیم تماس‌ها، موسیقی، ویدئوها و صداهای دیگر را از دستگاه‌های خود از طریق سمعک‌ها بشنوند.

قیمت سمعک برنافون

بازار سمعک‌ها در دنیای امروز به یک رشد و تحول عظیم پیش رفته است و تولیدکنندگان مختلف در تلاشند تا محصولات با کیفیتی با تکنولوژی‌های پیشرفته ارائه دهند. در این میان، سمعک‌های برنافون (Bernafon) نیز به عنوان یکی از نام‌های برجسته در این صنعت شناخته می‌شوند که با تمرکز بر کیفیت صدا، تجربه شنوایی بهبود یافته، و طراحی زیبا، توانسته‌اند جایگاهی ویژه در بازار به دست آورند. حدود قیمت این برند های سمعک از 9 میلیون تومان تا 37 میلیون تومان میباشد.

سمعک فوناک

یکی دیگز سمعک در طول سال‌ها، فوناک به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در ارائه محصولات متنوعی از سمعک‌، از جمله سمعک‌های داخل گوشی، پشت گوشی و مدل‌های شارژی شناخته شده است. این محصولات با ترکیبی از طراحی زیبا، تکنولوژی پیشرفته و عملکرد عالی، امکان شنوایی بهتر و بهبود کیفیت زندگی افراد با مشکلات شنوایی را فراهم می‌کنند.

قیمت سمعک فوناک از برترین برندهای سمعک

سمعک فوناک دارای قیمت های منفاوت میباشد که از حدود 11 تا 41 میلیون است. مدل های مختلف دارای قیمت های مختلف میباشد.

سمعک های داخل گوشی فوناک براساس مدل و تکنولوژی بکار رفته دارای قیمت های متفاوتی هستند که از حدود 11 الی 42 تومان متغیر میباشد.

سمعک اتیکن تولید کشور دانمارک

در طول سال‌ها، اتیکن مجموعه‌ای از مدل‌های سمعک با ویژگی‌های پیشرفته، الگوریتم‌های پردازش صدا پیشرفته و طراحی‌های ارگونومیک معرفی کرده است. این نوآوری‌ها برای پاسخ به نیازهای متنوع افراد با درجات مختلف مشکلات شنوایی طراحی شده‌اند.

هدف این یکی از برندهای سمعک تسهیل ارتباط افراد با چالش‌های شنوایی است تا امکان برقراری ارتباط مؤثرتر با دنیای اطراف را به آنها بدهد. محصولات این شرکت بهبود ارتباطات، کیفیت زندگی و قدرت مشارکت فعالتر در تعاملات اجتماعی را هدف قرار می‌دهند.

قیمت سمعک اتیکن

سمعک انیکن در مدل ها و سری مختلف دارای قیمت های مختلفی است. براساس امکانات و مدل و نوع سمعک قیمت حدودا از8 تا 47 میلیون تومان میباشد.

با توجه به تغییراتی که در قیمت ارز ایجاد میشود ممکن است برخی مدل ها در قیمت دچار تغییر شوند.

سمعک ویدکس

این برند سمعک مربوط به کشور دانمارک است. یکی از مارک ها و برندهای سمعک شناخته شده در دنیا است. این سمعک در ایران هم دارای طرفداران زیادی است. ویدکس به طور گسترده‌ای محصولات مختلفی را ارائه می‌دهد، از جمله سمعک‌های داخل گوشی، پشت گوشی، سمعک‌های شارژی و مدل‌های مخفی. این تنوع به افراد مختلف با نیازهای مختلف اجازه می‌دهد محصولی را انتخاب کنند که به بهترین شکل به شنوایی‌شان کمک می‌کند.

قیمت سمعک ویدکس

سمعک های مختلف ویدکس دارای قیمت 7 تا 39 میلیون تومان میباشد. با توجه به نوع و میزان کم شنوایی شما مدل خاصی از سمعک در این برند به شما معرفی میشود. این سمعک با توجه به لوازم جانبی و ویژگی هایی که دارد دارای قیمت مختلفی است.

سمعک ریساند

یکی از تکنولوژی‌های مهم کمپانی ریساند، تکنولوژی Surround Sound به نام “SOUND SHAPER” است که به بهبود تجربه شنوایی افراد کمک می‌کند. این تکنولوژی با ایجاد صداهای طبیعی‌تر و واضح‌تر، به کاربران امکان می‌دهد صداهای محیطی را به طور دقیقتری تشخیص داده و لذت ببرند.

یکی دیگر از ویژگی‌های برجسته ریساند، ارتقاء تجربه کاربری است. طراحی‌های شیک و کاربرپسند، امکانات هوش مصنوعی برای تطابق خودکار با محیط‌های مختلف و امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند به صورت بی‌سیم، از جمله ویژگی‌هایی هستند که سمعک‌های ریساند ارائه می‌دهند.

قیمت سمک ریساند

این سمعک دارای محدوده قیمت از6 تا 32 میلیون تومان میباشد. امکان خرید این سمعک در کلینیک شنوایی سنجی و سمعک مهرا وجود دارد.

سمعک یونیترون از بردنهای سمعک کشور کانادا

کمپانی سمعک یونیترون یکی از پیشروان صنعت سمعک است که در تولید و عرضه سمعک های مدرن و پیشرفته فعالیت می کند. این شرکت با بهره گیری از تکنولوژی های پیشرفته و تحقیق و توسعه مداوم، توانسته است سمعک هایی با کیفیت بالا و عملکرد برتر را به بازار عرضه کند. سمعک های ساخته شده توسط یونیترون، علاوه بر ارائه صدای واضح و بلند، دارای طراحی زیبا و راحتی بیشتری نسبت به سایر سمعک ها می باشند.

قیمت سمعک یونیترون

این سمعک کانادایی نیز بسته به مدل و نوع سمعک دارای قیمت های متفاوتی است. حدود قیمت از 8 تا 29 میلیون تومان میباشد.

جهت اطلاع از بهترین مدل و برند سمعک مناسب با کم شنوایی و قیمت بهترین سمعک با کلینیک شنوایی سنجی و سمعک مهرا تماس حاصل فرمایید

02188740248

02188733901

‫4.7/5 ‏‫(3 نظر)‬

دیدگاه شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *